VII. Kolo

Voznica - Slaská 3:0

V nedeľu 20. Septembra cestovala Slaská do Voznice, kde odohrala svoj siedmy zápas tejto sezóny. Od začiatku sa hral futbal najmä medzi šestnástkami a ani jedno mužstvo si nedokázalo vypracovať gólovú príležitosť. Slašťania dobre bránili, ale smerom dopredu to už bolo horšie. Nakoniec sa ujali vedenia domáci hráči, keď po jedinej futbalovej akcií v prvom polčase sa presadil Mihálik. Polčas sa tak skončil 1:0 v prospech domácich. Druhý polčas začala Slaská s miernou prevahou v poli, ktorú však nevedela premeniť do vážnejšej šance. Naopak na druhej strane domáci Laurov využil veľkú chybu v obrane Slaskej a zvýšil skóre na 2:0. Až po tomto momente si Slaská vypracovala gólovú príležitosť ale po skrumáži v šestnástke domácich nedokázal loptu do siete dopraviť Silný, ani Jakubeje. To bolo však zo strany slašťanského mužstva všetko. V nadstavenom čase ešte domáci prikrášlili výsledok z pokutového kopu, ktorý rezultoval po ďalšej chybe v obrane.

Zostava: Kupči, Vittek, Mi. Šuster, Ma. Šuster, Masarovič, Lalo, Vanko, P. Topoľan, Silný, Grolmus, Jakubeje
Striedali: Kmeť, Ferko, Goth
Ostatné výsledky: Brehy – Hodruša Hámre 0:3, H. Ves – Vyhne 2:0, Bzenica – Repište 2:2, D. Trnávka – B. Belá 6:1, S. Kremnička – Rudno n. Hronom 0:1, L. Trubín – T. Breznica 1:3

V ďalšom kole nastúpi Slaská doma proti Hornej Vsi už v sobotu o 15 hodine.